Praca w Rotterdamie

21 października 2022

Praca w Rotterdamie

Przyjeżdżasz do pracy w Flexcraft w Rotterdamie? Wtedy ważne jest, abyś wiedział, czego się spodziewać! Rotterdam jest jednym z największych miast w Holandii, a w pobliżu mamy również wiele projektów Flexcraft. Ciekawi Cię, jakie to miasto i co możesz tutaj zrobić? Ta strona zawiera wszystkie informacje potrzebne do pracy i mieszkania w Rotterdamie.

Projekty i mieszkania w Rotterdamie

W Flexcraft mamy dużo pracy w Rotterdamie. Istnieją również opcje mieszkaniowe w Rotterdamie. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Kliknij te przyciski.

Zakwaterowanie i Transport    Praca w Holandii

Dojazd komunikacją miejską do pracy w Rotterdamie

Szybko i niedrogo do pracy? W Rotterdamie odbywa się to bardzo dobrze. Rotterdam ma dobrze utrzymany transport publiczny dzięki RET. Naprawdę wszędzie można dojechać autobusem, tramwajem i metrem. Po Rotterdamie i okolicach można szybko i łatwo podróżować metrem. Jest pięć linii (ścieżek), z których każda oznaczona jest własną literą (A-E) i kolorem.

W transporcie publicznym nie możesz  płacić gotówką, musisz więc użyć karty debetowej lub karty transportu publicznego. Potrzebujesz również karty OV do metra, którą możesz kupić i doładować we wszystkich punktach sprzedaży i ładowania na stacjach metra.

 

Zabytki w Rotterdamie

Poza pracą w Rotterdamie miasto ma do zaoferowania znacznie więcej. W Rotterdamie jest wiele pięknych miejsc, które możesz odwiedzić, jeśli masz wolny dzień! Na poniższej liście znajdziesz najlepsze rzeczy do zrobienia / zobaczenia w naszym pięknym mieście.

  • Blijdorp: dzień z rodziną w zoo.
  • Erasmusbrug: Erasmusbrug (most) to ikona Rotterdamu. Ładny most z ładnymi widokami na miasto. Spaceruj po nim w górę iw dół.
  • Euromast: Euromast oferuje zapierający dech w piersiach widok na metropolię Rotterdamu. Więcej niż wieża widokowa: restauracja, apartamenty hotelowe, zjazdy na linie i nie tylko.
  • Domy sześcienne: dom kostkowy w Rotterdamie jest architektonicznym fenomenem od ponad 30 lat. Kiedy na nią patrzysz, zastanawiasz się, czy może być zamieszkana.
  • Markthal (targ): odkryj Markthal Rotterdam! Odwiedź zadaszony targ i zjedz pyszny posiłek w jednej z restauracji.
  • Fan piłki nożnej? Następnie odwiedź jeden z trzech klubów piłkarskich w Rotterdamie. Atmosfera gwarantowana na meczu tych klubów. Excelsior, Feyenoord i Sparta.
  • Wycieczka rowerowa po Rotterdamie: Jazda na rowerze jest typowo holenderska. Robimy to nie tylko w pracy, ale także w czasie wolnym. Poznaj lepiej Rotterdam, wybierając się na wycieczkę rowerową. Odkryj wszystkie atrakcje miasta.
  • Taksówka wodna: Tak, w Rotterdamie mamy nie tylko taksówki na drodze. Weź taksówkę wodną i poznaj miasto z wody. W ten sposób możesz zobaczyć więcej naszego znanego na całym świecie portu i poznać miasto w inny sposób.
  • Sprawdź więcej ciekawych wycieczek po pracy w Rotterdamie tutaj.

Polskie sklepy w Rotterdamie

Chcesz iść na zakupy po pracy w znajomym otoczeniu? Jest to z pewnością możliwe również w Rotterdamie. W Rotterdamie jest wiele różnych polskich supermarketów. Nie musisz więc tesknic za  domowymi przysmakami.

Wyjście po pracy do Rotterdamu

Po pracy można również odpocząć w Rotterdamie. Możesz zjeść smaczny posiłek i wypić drinka w Meent, Witte de Withstraat lub Stadhuisplein. Co więcej, miasto ma również wiele klubow do zaoferowania, które działają do późnych godzin nocnych.

Smaczne polskie jedzenie

W Rotterdamie można również skosztować polskiej kuchni. W mieście mamy kilka polskich restauracji. Jeśli jednak pojedziesz trochę dalej, znajdziesz o wiele więcej polskich restauracji, na przykład w Schiedam.

Praca w Rotterdamie

Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony, nie czekaj dłużej i przyjedź do Rotterdamu do pracy. W Flexcraft poprowadzimy cie osobiście, możesz pracować w różnych branżach i otrzymasz dobrą pensję. Więc szybko kliknij przycisk poniżej i zobacz różne oferty pracy w Rotterdamie.

Oferty pracy w Rotterdamie